Loading...
O firmie2019-02-09T16:26:06+00:00

POZNAJMY SIĘ

Firma Dźwigar Brogul i Stępień Sp. j. to ponad dwadzieścia lat rozwoju, zbierania doświadczeń i podejmowania wyzwań w branży dźwignicowej.

Owocem wieloletniej obecności na rynku są zdobyte uprawnienia w Urzędzie Dozoru Technicznego, Transportowym Dozorze Technicznym oraz Wojskowym Dozorze Technicznym. Tak szeroki wachlarz uprawnień umożliwia obsługę firm zarówno rynku lokalnego jak i dużych przedsiębiorstw o zasięgu globalnym.

Mając na względzie kompleksową obsługę i zadowolenie naszych Klientów cały czas rozwijamy się i poszerzamy kwalifikacje zarówno przedsiębiorstwa jak i pracowników. Dbamy aby produkowane urządzenia jak i świadczone usługi z zakresu doradztwa, opracowywania dokumentacji, przygotowywania ekspertyz a także szkolenia operatorów stały na najwyższym poziomie.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w realizację celów Klientów przejawia się w dostarczanych najwyższej jakości urządzeniach oraz skuteczności, szybkości i elastyczności świadczonego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oferujemy pełen zakres serwisu urządzeń własnych jak również urządzeń dźwignicowych innych producentów.

Jesteśmy obecni przy odbiorach Dozoru Technicznego, a także przeprowadzamy szkolenia w zakresie obsługi urządzeń.

Nasze uprawnienia

uprawnienia WDT
uprawnienia TDT
uprawnienia UDT na modernizację
uprawnienia UDT na naprawę